top of page

İster 1 ister 1000 adet

Hafif tip çantalarımızın çerçevesi her zaman mat eloksal kaplı alüminyum profilden oluşur. Bu profiller yüksek kaliteli,dayanıklı ABS plastik parçalarla birleştirilirler. Oluşan bu çerçevelerin 4 mm kalınlıktaki kanallarına ise levhlar yerleştirilir.

 

Bu levha malzemesi isteğinize göre farklılık gösterebilir.

Standart yüzey malzemesi 3 mm MDF üzerine tutkallanarak preslenmiş 1 mm kalınlıkta ABS plastk levhadır. Bu levhanın dış dokusu deri görünümlü olup, çizilmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Tercihen, 3 mm MDF üzerine preslenmiş 1 mm kalınlıkta eloksal kaplı alüminyum levha da kullanılabilir.

Alüminyum veya plastik levha kullanımı çantanın dayanıklılığını değiştirmez. Ancak alüminyum levha %25 daha ağır ve %40 daha pahaldır.

 

Çantanın iç çeperleri yine standart olarak 2 mm kalınlıkta EVA sünger ile kaplıdır. Tabanda yüksek kaliteli oto döşeme halısı, üst kapakta ise viyol sünger kullanılır. Çantaların ölçü, dış görünüm, iç döşeme malzemesi gibi tüm özelliklerini siparişinize özel olarak değiştirebilirsiniz.

 

Çanta içerisine yerleştireceğiniz ürünlere uygun olarak kesilmiş sünger kalıbın imalatını da siparişinize ekleyebilirsiniz. Bunun için sert-yumuşak sünger tipinin seçimini yaptıktan sonra bize çizim, ölçü veya ürünlerin kendilerini gönderebilirsiniz. Kesim işlemi lazer cnc makinası ile milimetrik hassasiyette yapıldıktan sonra kalıp haline çanta içerisine yerleştirilecektir.

bottom of page